Úrslitatænstan hsf
Framsíða - Deildir og støður - Ítróttarhallir - Komandi dystir
 fríggjadagur, 24.03.2017
  19.00 StÍF/Tjaldur-Stjørnan a Gentur 17 Ítróttarhøllin á Skála
 leygardagur, 25.03.2017
  09.00 KÍF-SÍF a Dreingir 10 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  09.00 EB a-Kyndil a Gentur 10 A Høllin á Eiði
  09.00 H71 c-StÍF b Gentur 12 C Hoyvíkshøllin
  09.24 VÍF b-EB Dreingir 10 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  09.24 H71 a-VÍF a Gentur 10 A Høllin á Eiði
  09.30 Neistin a-VÍF Gentur 14 A Høllin á Hálsi
  09.30 Neistin a-Kyndil Gentur 12 A Gundadalshøllin
  09.34 Tjaldur b-Stjørnan b Gentur 12 C Hoyvíkshøllin
  09.48 SÍF a-Kyndil b Dreingir 10 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  09.48 EB a-StÍF Gentur 10 A Høllin á Eiði
  10.00 VÍF a-StÍF a Dreingir 12 A Høllin í Vestmanna
  10.04 VÍF a-H71 a Gentur 12 A Gundadalshøllin
  10.08 StÍF b-Neistin c Gentur 12 C Hoyvíkshøllin
  10.12 Team Klaksvík a-ÍA a Dreingir 10 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  10.12 Kyndil a-VÍF a Gentur 10 A Høllin á Eiði
  10.20 Neistin b-SÍF Dreingir 14 B Høllin á Hálsi
  10.34 ÍA a-H71 b Dreingir 12 A Høllin í Vestmanna
  10.36 Kyndil b-Neistin a Dreingir 10 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  10.36 StÍF-H71 a Gentur 10 A Høllin á Eiði
  10.38 Kyndil-StÍF a Gentur 12 A Gundadalshøllin
  10.42 Tjaldur b-Neistin d Gentur 12 C Hoyvíkshøllin
  11.00 Vípan-Neistin b Dreingir 12 C Høllin í Sandoy
  11.00 VÍF b-KÍF Dreingir 10 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  11.00 Team Klaksvík-H71 a Dreingir 14 A Klaksvíkar Badmintonhøll
  11.08 StÍF a-H71 a Dreingir 12 A Høllin í Vestmanna
  11.10 Neistin a-VÍF Dreingir 14 A Høllin á Hálsi
  11.12 H71 a-Neistin a Gentur 12 A Gundadalshøllin
  11.16 Stjørnan b-H71 c Gentur 12 C Hoyvíkshøllin
  11.24 EB-Team Klaksvík a Dreingir 10 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  11.24 ÍA-EB b Gentur 10 C Høllin á Eiði
  11.34 EB-StÍF b Dreingir 12 C Høllin í Sandoy
  11.42 Neistin a-VÍF a Dreingir 12 A Høllin í Vestmanna
  11.46 StÍF a-VÍF a Gentur 12 A Gundadalshøllin
  11.48 ÍA a-Neistin a Dreingir 10 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  11.48 StÍF b-Tjaldur b Gentur 10 C Høllin á Eiði
  11.50 Neistin d-Neistin c Gentur 12 C Hoyvíkshøllin
  12.00 ÍA-StÍF Dreingir 16 Høllin á Hálsi
  12.00 Søljan-Stjørnan a Gentur 10 B KÍ-Høllin
  12.00 Team Klaksvík b-StÍF b Dreingir 10 C Ítróttarhøllin á Skála
  12.08 Neistin b-Tjaldur c Dreingir 12 C Høllin í Sandoy
  12.12 KÍF-Team Klaksvík a Dreingir 12 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  12.12 VÍF b-ÍA Gentur 10 C Høllin á Eiði
  12.16 H71 b-StÍF a Dreingir 12 A Høllin í Vestmanna
  12.24 H71 b-VÍF a Dreingir 10 A Hoyvíkshøllin
  12.24 Neistin b-Tjaldur b Dreingir 10 C Ítróttarhøllin á Skála
  12.24 Stjørnan a-H71 b Gentur 10 B KÍ-Høllin
  12.24 VB-H71 b Gentur 12 B Gundadalshøllin
  12.36 H71 c-StÍF b Gentur 10 C Høllin á Eiði
  12.42 ÍA b-Team Klaksvík b Dreingir 12 C Høllin í Sandoy
  12.46 Tjaldur a-Tjaldur b Dreingir 12 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  12.48 Tjaldur a-Kyndil a Dreingir 10 A Hoyvíkshøllin
  12.48 Tjaldur a-Søljan Gentur 10 B KÍ-Høllin
  12.48 Team Klaksvík b-H71 c Dreingir 10 C Ítróttarhøllin á Skála
  12.50 ÍA a-Neistin a Dreingir 12 A Høllin í Vestmanna
  12.58 VÍF b-EB Gentur 12 B Gundadalshøllin
  13.00 Søljan-Neistin b Gentur 14 B Høllin á Giljanesi
  13.00 VB b-Neistin b Gentur 10 C Høllin á Eiði
  13.12 VÍF a-StÍF a Dreingir 10 A Hoyvíkshøllin
  13.12 H71 b-VB a Gentur 10 B KÍ-Høllin
  13.12 Tjaldur b-VB Dreingir 10 C Ítróttarhøllin á Skála
  13.16 EB-Tjaldur d Dreingir 12 C Høllin í Sandoy
  13.20 Team Klaksvík a-VÍF b Dreingir 12 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  13.24 H71 b-H71 a Dreingir 12 A Høllin í Vestmanna
  13.24 VÍF b-Tjaldur b Gentur 10 C Høllin á Eiði
  13.32 Tjaldur a-VB Gentur 12 B Gundadalshøllin
  13.36 Kyndil a-H71 a Dreingir 10 A Hoyvíkshøllin
  13.36 StÍF b-Neistin b Dreingir 10 C Ítróttarhøllin á Skála
  13.36 VB a-Kyndil b Gentur 10 B KÍ-Høllin
  13.48 VB b-Stjørnan b Gentur 10 C Høllin á Eiði
  13.50 StÍF b-Vípan Dreingir 12 C Høllin í Sandoy
  13.54 Kyndil b-H71 c Dreingir 12 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  14.00 Tjaldur a-H71 b Dreingir 10 A Hoyvíkshøllin
  14.00 Neistin a-Tjaldur a Gentur 10 B KÍ-Høllin
  14.00 VB-H71 d Dreingir 10 C Ítróttarhøllin á Skála
  14.06 Søljan-EB Gentur 12 B Gundadalshøllin
  14.12 EB b-VB b Gentur 10 C Høllin á Eiði
  14.24 Tjaldur c-ÍA b Dreingir 12 C Høllin í Sandoy
  14.24 StÍF a-H71 a Dreingir 10 A Hoyvíkshøllin
  14.24 H71 c-ÍA b Dreingir 10 C Ítróttarhøllin á Skála
  14.24 Kyndil b-Neistin a Gentur 10 B KÍ-Høllin
  14.28 KÍF-Tjaldur a Dreingir 12 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  14.30 VÍF-Neistin a Gentur 17 Høllin í Vestmanna
  14.36 Neistin b-H71 c Gentur 10 C Høllin á Eiði
  14.40 VÍF b-VB Gentur 12 B Gundadalshøllin
  14.58 Tjaldur d-Team Klaksvík b Dreingir 12 C Høllin í Sandoy
  15.00 Stjørnan a-H71 a Gentur 14 A KÍ-Høllin
  15.00 ÍA-Stjørnan b Gentur 10 C Høllin á Eiði
  15.00 VB-StÍF hvonn Høllin í Vági
  15.00 H71 b-StÍF b Gentur 14 B Hoyvíkshøllin
  15.02 H71 c-Team Klaksvík a Dreingir 12 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  15.14 Neistin b-Tjaldur a Gentur 12 B Gundadalshøllin
  15.24 EB b-Neistin b Gentur 10 C Høllin á Eiði
  15.32 Vípan-Tjaldur c Dreingir 12 C Høllin í Sandoy
  15.36 SÍF-Tjaldur b Dreingir 12 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  15.48 Stjørnan b-H71 c Gentur 10 C Høllin á Eiði
  15.48 H71 b-Stjørnan a Gentur 12 B Gundadalshøllin
  15.50 H71 b-Neistin Dreingir 16 Hoyvíkshøllin
  16.00 StÍF-H71 c Dreingir 14 B Ítróttarhøllin á Skála
  16.10 VÍF b-Kyndil b Dreingir 12 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  16.24 Søljan-Stjørnan a Gentur 12 B Gundadalshøllin
  16.30 EB b-Kyndil b Gentur 14 B Høllin á Eiði
  16.44 H71 c-SÍF Dreingir 12 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
  16.50 StÍF/Tjaldur-VÍF Dreingir 18 Ítróttarhøllin á Skála
  16.58 Neistin b-H71 b Gentur 12 B Gundadalshøllin
  17.00 H71-StÍF/Tjaldur Gentur 17 Hoyvíkshøllin
  17.30 KÍF-H71 d Dreingir 14 B Ítróttarhøllin í Kollafirði
 sunnudagur, 26.03.2017
  13.00 H71-Kyndil Dreingir 18 Hoyvíkshøllin
  13.00 Kyndil-Stjørnan a Gentur 17 Høllin á Hálsi
  13.40 VB-H71 a Gentur 14 A Høllin í Vági
  14.30 Neistin-VÍF hvonn Høllin á Hálsi
  16.00 Kyndil a-EB a Gentur 14 A Gundadalshøllin
  16.00 StÍF-Team Klaksvík FTZ Ítróttarhøllin á Skála
  16.00 Neistin-VÍF FTZ Høllin á Hálsi
  16.50 Kyndil b-ÍA Dreingir 14 B Gundadalshøllin
  17.30 Neistin-VÍF 1. Deild menn Høllin á Hálsi
  19.00 Neistin a-Neistin b 1. Deild kvinnur Høllin á Hálsi
 mánadagur, 27.03.2017
  20.00 Kyndil-H71 FTZ Høllin á Hálsi
  21.30 Kyndil-H71 1. Deild menn Høllin á Hálsi
 týsdagur, 28.03.2017
  18.30 Neistin b-StÍF 1. Deild kvinnur Høllin á Hálsi
  20.00 VÍF-Stjørnan a Gentur 17 Høllin í Vestmanna
 mikudagur, 29.03.2017
  17.00 Kyndil-StÍF Dreingir 16 Høllin á Hálsi
  18.30 VÍF-StÍF hvonn Høllin í Vestmanna
  19.00 Neistin a-H71 Gentur 17 Gundadalshøllin
  20.00 KÍF-Neistin FTZ Ítróttarhøllin í Kollafirði
  20.00 Team Klaksvík-Kyndil FTZ Klaksvíkar Badmintonhøll
  20.00 VÍF-StÍF FTZ Høllin í Vestmanna
  21.30 VÍF-StÍF 1. Deild menn Høllin í Vestmanna
  21.30 KÍF-Neistin 1. Deild menn Ítróttarhøllin í Kollafirði
 hósdagur, 30.03.2017
  18.30 Neistin-Stjørnan hvonn Høllin á Hálsi
  19.30 H71-StÍF 1. Deild kvinnur Hoyvíkshøllin
  20.00 Neistin-H71 FTZ Høllin á Hálsi
  21.30 Neistin-H71 1. Deild menn Høllin á Hálsi